Program Okey Club

Od 1 lipca 2024 r.
ruszamy z nowym programem lojalnościowym.

Rób zakupy, zbieraj punkty na swoją kartę OKEY Club i odbieraj nagrody!

Jak przystąpić do programu lojalnościowego OKEY Club?

Pobierz aplikację mobilną Kupiec w Google Play lub App Store, zarejestruj się oraz wybierz sklep, w którym najczęściej robisz zakupy i aktywuj swoją kartę.

lub

Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny w sklepie a otrzymasz plastikową kartę z kodem kreskowym.

Naliczenie punktów rozpocznie się w momencie dokonania pierwszych zakupów w sklepie, w którym została aktywowana/odebrana karta. W celu naliczenia punktów należy okazać kartę kasjerowi podczas transakcji przy kasie.
Pamiętaj o zapoznaniu się z regulaminem Programu Lojalnościowego OKEY Club (pobierz), który dostępny jest w sklepie oraz na stronie www.pgzkupiec.pl.

Jak zbierać punkty?

Każdy jednorazowy zakup towarów powyżej 35zł jest premiowany jednym punktem za każdą wydaną złotówkę. Otrzymanie punktów jest możliwe tylko w momencie płacenia za zakupy przez okazanie swojej karty OKEY Club kasjerowi.
Punkty nie są naliczane za zakup artykułów alkoholowych, tytoniowych, farmaceutycznych oraz usług (doładowania, zakłady lotto)

Przykład:
do 34,99zł – 0 pkt
35,00zł – 35 pkt
35,00zł – 25 pkt* (*nie naliczono punktów za napoje alkoholowe o wartości 10,00 zł)
45,00zł – 45 pkt.

Jak sprawdzić ilość punktów?
Saldo punktów można sprawdzić w sklepie, w którym została założona karta Okey Club przy kasie lub na czytniku, a także w aplikacji.

Jak odbierać nagrody?
Posiadając odpowiednią ilość punktów na karcie OKEY Club w dowolnym momencie masz możliwość odebrania nagrody z katalogu nagród. Wszystkie nagrody dostępne są w sklepie.

 

Katalog nagród:

Regulamin Programu Lojalnościowego OKEY Club
(pobierz)

Kontakt do Działu Handlu

Telefon

12 282 14 20

E-mail

delikatesy@rszz.pl